aboutus
Üretim hattı

Ürünlerimizi üretmek için üç profesyonel fabrikamız var,

 

Fabrikamızdan biri, yumuşak arka plan malzemesi, 3D duvar deri paneli konusunda uzmanlaşmış entegre bir üreticidir, şirket Guangzhou'da bulunmaktadır ve 2013 yılında kurulmuştur ve iki ünlü markası OU SHANG LI YA ve JIN LI BO YA'ya sahiptir. öncü teknolojiye, bağımsız patent teknolojisine ve fikri mülkiyete sahip olan seri ürünleri ile piyasayı kazanmaktadır.

 

 

diğer iki fabrika, profesyonel bir Ar-Ge tasarımı, üretimi, geleneksel metal tavan satışı, standart olmayan modelleme tavanı, alüminyum giydirme cephe, petek paneller, metal oymalı her türlü delme dekoratif panellerin yanı sıra metalin çeşitli özelliklerinden oluşmaktadır. Entegre bir işletme olarak yüzey kaplama işlemi.Şirket artık modern sac işleme ekipmanı setine ve gram sprey kaplama sisteminin tanıtımına sahiptir.Ürün kalitesinin güvenilir bir garantisi olmak için büyük marka tedarikçileriyle uzun vadeli işbirliği.Sheng feng kararlıdır yüksek standartta uygulamalar alüminyum giydirme cephe panelleri florokarbon püskürtme ürünleri ve teknik hizmetler, yerli ve yabancı çeşitli alüminyum giydirme panellerin entegrasyonu, gelişmiş ve pratik teknoloji sistemi.Profesyonel kalite müşterilerin övgüsünü kazandı.

 

 

Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd. Guangdong Na-View Commercial Investment Co., Ltd.
Alüminyum panel fabrikası Alüminyum panel fabrikası Alüminyum panel fabrikası Alüminyum panel fabrikası Alüminyum panel fabrikası
OEM / ODM

Na-View international, 3D deri duvar paneli, alüminyum panel vb. Konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir tedarikçidir. Ayrıca profesyonel bir tasarımcı satış ekibimiz var, tüm tasarım sadece sizin için sağlanabilir.

 

Dijital üretim ekipmanlarını, yüksek doğruluk ve gerçek zamanlı kalite kontrol özelliklerinden dolayı yaygın olarak kullanıyoruz, ürün, yüksek dijital ortamda yararlanılırsa.

Ar-Ge

ÜRETİM SÜRECİ

 

Dijital üretim ekipmanlarını, yüksek doğruluk ve gerçek zamanlı kalite kontrol özelliklerinden dolayı yaygın olarak kullanıyoruz, ürün, son derece dijitalleştirilmiş ortamda yararlanırsa.

 

 

PAZARLAMA AĞI

 

Bu satış ağında, veri paylaşımı ve gerçek zamanlı geri bildirim sistemini kullanarak, satış ağındaki genel pazar bilgilerine hızlı bir şekilde hakim olabilmekteyiz.

 

 

KALİTE KONTROL

 

Ağın yüksek gerçek zamanlı paylaşım ve izleme araçlarında dahili kalite verilerinden tam olarak yararlanan kalite kontrol sistemimiz, sıkı bir şekilde kontrol edilen kaliteyi korumak için herhangi bir bağlantının üretimine müdahale edebilir.

 

 

ŞİRKET YÖNETİMİ

 

ERP üretim çizelgeleme ve kalite kontrol, bağlantı yönetimi, pazar yönetimi ve kontrolünün kurulması ile Tencent'in iç ofis sistemini kurmak, dijital ortamda yönetimimizin düzenli çalışmasını sağlamak.

İletişim bilgileri